Nazywam się Mary Tomlinson. Jestem zwykła dziewczyną, oczywiście nie biorąc pod uwagę pokrewieństwa z tym Louisem Tomlinsonem. Ale nikt o tym nie wie, oprócz mojej najlepszej kumpeli Meggie i kumpla Mike. Wolę zatrzymać to dla siebie. Jeśli ktoś się mnie pyta czy jestem rodziną tego z One Direction, odpowiadam, że to tylko zbieżność nazwisk.
Uczęszczam razem z Meg i Mike do prywatnego gimnazjum. To już ostatnia klasa. Najbardziej czym przejmują się dziewczyny to wiosenny bal. Dla mnie nie jest to ważne, przecież i tak w oczach innych jestem tylko nudziarą.
W Doncaster mieszkam razem z mamą i trójką sióstr (2 młodsze, jedna starsza), no i Louis czasami do nas przyjeżdża, ale na stałe mieszka z chłopakami z 1D w Londynie.
Mój braciszek nigdy o mnie nie wspominał reszcie zespołu i jakoś mi to szczególnie nie przeszkadza. Nie lubię poznawać nowych ludzi. Lou jest tego w pełni świadomy.
Nasi rodzice rozwiedli się trzy lata temu...Nadal tego nie przyjmuję do wiadomości. Zresztą Tommo tez nie jest z tego zadowolony i ma trochę wyrzuty sumienia, że zostawił nas da zespołu.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz